Apps
Categories

Ультратонкая стальная душевая поверхность Kaldewei Xetis вместо традиционного поддона

/ April 6, 2017 0 comments

Сучасна новинка від компанії Kaldewei - душова поверхню Xetis. Показовим є той факт, що цей предмет навіть виробники називають поверхнею, а не піддоном, що говорить про принципово новий підхід при розробці сучасних рішень для обладнання ванних кімнат. Новинка була представлена компанією Kaldewei на провідних галузевих виставках в 2013 році. Матеріал душовою поверхні Xetis, як і легендарних ванн Kaldewei - міцна і довговічна емальована сталь товщиною 3,5 мм. Поверхні Xetis виробляються в 13 типових розмірах і в 13 колірних рішеннях, що дуже символічно, враховуючи рік випуску цього виробу.

На створення такого ультратонкого піддону дизайнерів надихнула тенденція до об'єднання приміщень в єдиний житловий простір. Щоб піддон, розташований в кімнаті, яка використовується не тільки як ванна, був практично непомітний, його зробили неймовірно плоским і запропонували органічно вписати в інтер'єр, вибравши з модельного ряду потрібний колір і розмір.

Ще до того, як ці піддони надійшли в продаж, лінійка Xetis була високо оцінена професіоналами. Треба відзначити, що з метою безпеки душова поверхню Xetis оснащена антиковзаючим покриттям, що робить її використання безпечним.

Comments

Add comment