Apps
Categories

Уникальные душевые лейки Grohe Power & Soul

/ April 6, 2017 0 comments

Добре відома всім компанія Grohe представила чергову колекцію душових лійок під назвою Power & Soul. Вся сіль таких лійок для душа полягає в тому, що вони оснащені унікальним перемикачем One-Click Showering, що дозволяє швидко змінити режим струменя.

Коли бажаний режим обраний, користувачеві буде досить його включити, натиснувши одну з чотирьох кнопок розташованих зверху на поверхні душового диска. Такі кнопки дозволять вам отримати насолоду від повною мірою будь-яким з одинадцяти доступних режимів. Слід зазначити, що основні душових режимів чотири. Серед них круговий масаж Bokoma Spray, найпотужніший режим, що видно навіть з його назви, Jet, і два сприятливих варіанти: Rain і його збагачена киснем варіація Rain O2.

З таким багатим набором різноманітних режимів можна індивідуально підібрати свій ідеальний варіант прийняття душу, і легко його змінити, якщо з'явиться таке бажання. Представлена колекція вражає широким модельним рядом, тому кожен покупець знайде тут елементи, сумісні з вже наявним обладнанням. Серія випускається в двох варіантах дизайну: елегантному і шикарному Cosmopolitan і сучасному Contemporary.

Comments

Add comment