Apps
Categories

Уникальный стиль и изысканный дизайн Charlestone

/ October 29, 2017 0 comments

Популярна торгова марка Devit розширила асортимент своєї продукцією серією кабінок для душа Charlestone, яка виступає продовженням однойменної колекції. Тепер кожен, хто цінує бездоганний стиль і вишуканий дизайн, зможе укомплектувати ванну кімнату повністю, якщо спочатку її оформлення як раз і планувалося в елегантному і завжди актуальному класичному стилі.

Головна родзинка цієї серії полягає в використанні профілів золотого кольору, що робить кожну душову кабіну зразком розкоші і стриманого шику.


До цієї серії увійшли вироби, що дозволяють оформити подушне простір різними способами. У їх числі п'ятикутна і прямокутна душові кабіни, а також душові двері шириною 90 сантиметрів і 120 сантиметрів відповідно, які можна використовувати для обладнання душової кабіни в затишній ніші. Всі вироби витримані в унікальному стилі колекції Charlestone. Оформивши ванну сантехнікою з цієї колекції, ви зможете створити в своїй квартирі острівець прекрасного, над яким не владні перипетії сучасного світу та інші відволікаючі від головного фактори в усьому їх різноманітті.