Apps
Categories

Уникальный унитаз моноблок экономящий воду - In-Tank Meridian

/ April 6, 2017 0 comments

Новий унітаз під маркою Roca отримав назву In-Tank Meridian. Назву можна трактувати буквально, так як конструкція його зроблена таким чином, що сама чаша унітазу розташована в технологічно складному пристрої, що виконує функцію зливного бачка. Причому відмінність цього унітазу від традиційних аналогів полягає не тільки в його зовнішньому вигляді, але і в меншому рівні витрати води, що відповідає сучасним вимогам суспільства до екологічності використовуваних сантехнічних виробів.

У конструкції унітазу In-Tank Meridian передбачений спеціальний резервуар Softair, вода насичується повітрям, в результаті чого в системі суттєво збільшується її натиск. Таким чином, для змиву витрачається менша кількість води. Ще одним плюсом цього унітазу є той факт, що для його установки не потрібно додатково купувати інсталяційну систему (купить инсталяционную систему) з бачка і клавіші змиву, оскільки ці функції вже вбудовані в моноблок унітазу.

Незважаючи на свою оригінальну конструкцію, унікальний інноваційний унітаз (унитаз) In-Tank Meridian зовсім ненабагато більше в габаритах, ніж звичні сантехнічні пристрої того ж призначення.

Comments

Add comment