Apps
Categories

Ванна с гарантией на десятилетия!

/ April 6, 2017 0 comments

Одним з основних факторів, від якого залежить термін служби ванни, є якість її емальованого покриття. Саме воно відповідає за те, чи зможе ванна простояти у вас більше 10 років.

Компанія "Kaldewei" настільки впевнена в якості інноваційного покриття, що вирішила продемонструвати це так, щоб навіть найзапекліші скептики не змогли б причепитися. Влітку 2013 року, група фахівців компанії запросила всіх бажаючих на пікнік, а в якості частування влаштувала барбекю. Єдиною особливістю імпровізованого гриля було те, що в якості підставки використовувалася ванна під назвою "сталь-емаль". Таку назву має показати, що емаль настільки міцно з'єднується з матеріалом самої ванни, що в результаті утворюється фактично однорідний матеріал.

Випробування підтвердили, що німецька якість і в цей раз виявилося на висоті - після того, як закопчену ванну відмили, покриття виявилося абсолютно цілим, без найменшого сліду відшаровування. Таким чином, компанія Kaldewei підтвердила, що заявлена тридцятирічна гарантія на таку ванну - не просто вдалий маркетинговий хід.

Comments

Add comment