Apps
Categories

Ванна удивительной формы

/ October 29, 2017 0 comments

Здавалося б, що нового можна придумати в формі ванній? Адже вже багато років дизайнери змагаються, реалізуючи самі незвичайні проекти ванних кімнат, проте ванна залишається практично незмінною, що, втім, і не дивно, адже її форма багато в чому обумовлена функціональним призначенням.
Однак дизайнери творчої студії Splinter Works все-таки зважилися переглянути форму ванни, застосувавши для реалізації ідеї новий технологічний матеріал - вуглецеве волокно. Використовуючи інший матеріал, навряд чи вдалося б домогтися того, щоб ванна буквально парила в повітрі.

Судячи з усього, при розробці дизайнери керувалися формою гамака, в якому так чудово відпочивати літнім днем в тіні фруктового саду. І треба сказати, їм вдалося передати те відчуття легкості. Така ванна кріпиться на сталевих скобах до стіни. Може здатися, що вода в такій ванні буде занадто швидко остигати, проте для того, щоб довше зберігалося тепло, розробники передбачили прошарок з пінопласту. Злив передбачений через отвір в дні ванни, під яким доведеться зробити слив, по аналогії з душовим, однак трохи більшого діаметра.