Apps
Categories

Ванная комната в стиле ретро

/ March 31, 2017 0 comments

Дизайн в стилі ретро для ванної кімнати (дизайн в ретро стиле ванной комнаты) або ж в цілому всього будинку дозволить створити в вашій оселі атмосферу минулого, середини XIX століття, а використання змішувачів і меблів для ванної, підкреслять витонченість і витриманість стилю.

Безсумнівно, вид і функціональність ретро-змішувачів ( смесители ретро) мають значний відмінності від своїх попередників кінця XIX століття. Їх відрізняє зручність, практичність, довговічність, а також різноманітність. На сьогоднішньому ринку сантехніки (сантехники), майже кожен виробник змішувачів (производители смесителей), представляє хоча б одну класичну колекцію.

Нинішня мода на змішувачі-ретро для раковини мають найрізноманітнішу обробку поверхні: імітація бронзи, хрому, міді, античного золота, чорного металу, золотий латуні, англійської золота, тосканської латуні, і навіть з ефектом старіння або механічних пошкоджень.

Ванна на лапах як варіант забутої класики, правда, не кожен з нас зважитися встановити такий виріб, хоча виглядає це дуже ефектно.

Comments

Add comment