Apps
Categories

Всплеск эмоций от истинного комфорта Jacob Delafon

/ April 6, 2017 0 comments

У цінителів комфортного проведення часу у ванні назву Jacob Delafon викликає бурю емоцій. Адже цей бренд випускає, напевно, кращі в світі чавунні ванни. І якраз зараз він випустив дві нові моделі, різні за дизайном, але схожі за якістю виконання.

Адже чавунна ванна - це справжній рай для любителів попаритися. По-перше, вона значно довше тримає тепло, ніж ванни аналогічної форми, виконані з інших матеріалів. По-друге, ванни від Jacob Delafon виконані за унікальною технологією, яка забезпечує швидку і комфортну очищення, і зменшує забруднення ванни. Крім того, висока міцність і надійність виробу - це ще один важливий аргумент на користь вибору подібної ванни. Наприклад, Jacob Delafon настільки впевнені в надійності своїх виробів, що надають 25 років гарантії. Саме всі зазначені плюси настільки важливі для споживачів, що перекривають навіть єдиний мінус чавунної ванни - її вартість.

Ще один фактор, який так люблять підкреслювати європейські виробники - це екологічність виробництва. В даному випадку це не просто вдалий маркетинговий хід. Ванни на 100% виготовлені з сировини вторинної переробки.

Comments

Add comment