Apps
Categories

Высококачественная сантехника из эмалированной стали от Bette

/ April 6, 2017 0 comments

Німецька компанія Bette - відомий у всьому світі виробник високоякісної сантехніки преміум-класу з довговічною емальованої сталі. В асортименті її виробів - ванни, душові піддони і навіть раковини (ванны, душевые поддоны и раковины), виконані з висококласної емальованої сталі.

На ISH 2013, головною галузевій виставці року, що відбулася в місті Франкфурті-на-Майні, компанія Bette представила сучасні душові піддони BETTEFLOOR SIDE, що відповідають останнім тенденціям в сфері моделювання ванних кімнат, якими їх бачать провідні дизайнери бренду.

Нові душові піддони, представлені в цій серії, випускаються без традиційних бар'єрів, розташованих в місці зіткнення з покриттям підлоги. Така сучасна тенденція може бути поки незвична для нашого споживача, але це вже просто справа часу, оскільки на прийняття принципово нових продуктів потрібен певний період. Авторами піддону-новинки виступили дизайнери студії Tesseraux + Partners в співавторстві з колективом розробників Bette. Такі інновації виводять сантехніку на принципово новий рівень застосування.

Comments

Add comment