Контролер заряду Victron Energy SmartSolar MPPT RS 450/100-MC4
Артикул:AT00000023664
Характеристики
Виробник
Victron Energy
Гарантійний термін (міс.)
60
Длина
440
Габарити
440x313x126
Вес (кг)
7.9
Все характеристики
+494бонуса
В корзине
Вітаємо! На цей товар діє спеціальна пропозиція, замовленя в Один Клік зі знижкою
Замовити або запитати про товар:
Контролер заряду - це DC-DC перетворювач, пристрій який дає змогу заряджати акумулятори від ваших сонячних панелей або безпосередньо живити DC навантаження. Можливість використання в різноманітних системах – від дач і невеликих господарств до автономних станцій, гібридних станцій, або використання мобільного резерву завдяки тільки контролеру, фотомодулям та акумулятору. Також мають функції до прикладу : Автоматичне розпізнавання напруги батареї Гнучкий алгоритм заряду Висока ефективність перетворення Природнє пасивне охолодження Покращене відслідковування пікових потужностей в умовах часткового затінення Можливість дистанційного та локального налаштування через додаток, та моніторинг при підключенні до пристрою моніторингу. Різноманітний вбудований захист: від перегріву, замикання, зворотної полярності. Варто також звернути увагу на те, що контролери є різної потужності та напруги, відповідно чим більший масив фотомодулів - тим більш потужний контролер потрібно обирати. В цьому випадку виграють контролери з більшою напругою, які на перший погляд можуть здатися дорожче, ніж ті в яких здебільшого фігурує паралельне підключення фотомодулей. На великих масивах фотомодулів краще звертати увагу на контролери з високою напругою по ФЕМ, щоб зменшити кількість паралельних підключень, з єкономити на запобіжниках, сонячному кабелі та захистів безпосередньо. Victron - нідерландська компанія в багатьох країнах світу зарекомендувала себе як якісного та надійного виробника. Має великий спектр рішень та обладнання, приємну гарантію та якісний сервіс при гарантійних та не гарантійних випадках. Компанія в багатьох країнах світу зарекомендувала себе як якісного та надійного виробника. В своїй лінійці має в основі відомі типи контролерів які часто використовуються: BlueSolar та SmartSolar. SmartSolar має вбудований Bluetooth який дає змогу мати доступ до моніторингу, налаштувань та сихнронізації інших контролерів. Мають діапазон номінального струму заряду від 10 до 200А та напругу підключеня по ФЕМ від 75 до 450 В. Переважно це рішення з MPPT. MPPT (Maximum Power Point Tracking) – технологія, що відстежує максимальну точку потужності для більшої ефективності перетворення у системі та перетворює вхідні параметри ФЕМ в необхідні для заряду акумулятора або подачі енергії на споживачів. Сфера використання: у великих автономних системах, гібрдних системах та нелевихи автономних об'єктах з DC-навантаженням. BlueSolar більш бюджетний варіант за рахунок відсутності Bluetooth, діапазон номінального струму заряду яких складає від 10 до 100А та напруги підключеня по ФЕМ від 75 до 250 В. Ця лінійка також має MPPT, але є варіація маленьких моделей з PWM, він же ШІМ. PWM (Pulse Width Modulation) - в перекладі широтно-імпульсна модуляція. Контролери які комутують ФЕМ та акумулятор при необхідній напрузі. Тобто по суті, PWM контролер заряду являє собою електронний перемикач, який з'єднує сонячні панелі з акумуляторами. У результаті напруга з панелей буде зменшена до напруги акумуляторів. Сфера використання: коли потрібне економне по вартості рішення для маленьких систем з маленькими споживачами. Макс. потужність ФЕМ: 5760 Вт Макс. напруга підключення по ФЕМ: 450 В Макс. струм КЗ ФЕМ: 20 А Напруга АКБ (12/24/48 В): 48 В Можливість паралельного підключення декількох контролерів: до 25 шт. Кількість MPPT: 2 шт.