Allure Brilliant

Змішувачі ( смесители ) GROHE ALLURE BRILLIANT

Колекція сантехнічного обладнання для ванної кімнати Grohe ALLURE BRILLIANT (2011) від німецької компанії GROHE - це справжня подія в світі дизайну і технологій для виробництва сантехнічної арматури. Постійне прагнення до інновацій і перфекціонізму допомогли фахівцям GROHE втілити в життя унікальне за своєю концепцією художнє рішення, створивши змішувачі, в яких поняття «сміливий дизайн» виходить на зовсім інший рівень.
Центральна тема колекції - блискучий блиск і ідеальна чистота діаманта - втілилася в життя у вигляді математично вивірених площин і вигинів в деталях обладнання, які бездоганним поєднанням своїх квадратних і прямокутних форм нагадують сяючі грані дорогоцінного каменю. Кожен елемент колекції ALLURE BRILLIANT незмінно притягує до себе погляд, стаючи композиційним центром в наповненні будь-якої ванної. Особливе місце в колекції ALLURE BRILLIANT займає настінний каскадний виливши, що дозволяє відтворити атмосферу спа-салону в домашніх умовах: завдяки унікальній конструкції, вода з виливу надходить під кутом і подається широким потоком (потужно, але при цьому дбайливо), нагадуючи по відчуттях купання під струменями водоспаду. Ще однією особливістю виливу є його надстійке покриття, виконане за технологією GROHE StarLight®, яке буде зберігати ефектний вигляд довгі роки.
Також в модельний ряд колекції Grohe Allure Brilliant входять змішувачі для раковини, ванни, біде, термостати для душа / ванни і аксесуари для ванної кімнати.