Espirit

Смесители Kludi ESPRIT

Благодаря концепции KLUDI ESPRIT, снова соединяются воедино две компетенции: известный специалист в области смесителей и компетенция моды и стиля! Стиль от ESPRIT – это синоним современного вкуса и стиля жизни, это динамичный международный брэнд качественных товаров. Основой для своего успеха ESPRIT видит стремление к совершенству дизайна продукции, благодаря которому ESPRIT стала одной из самых узнаваемых марок в мире.

Ця колекція змішувачів є результатом партнерства двох компанії - KLUDI і Esprit. Завдяки співпраці з відомим американським брендом, який виконує модний одяг, парфумерії та елементи для декору приміщень, марка KLUDI зуміла привнести в свою продукцію новий і свіжий погляд на підхід до облаштування зони ванної кімнати: Esprit home bath concept від KLUDI - це високоякісні і сучасні сантехнічні товари для дому, в образі яких немає місця банальним рішенням і нудним формам. Яскравий дизайн змішувачів колекції, безсумнівно, сподобається активним натурам, відкритим для експериментів, а своєрідна концепція силуетів виробів надає їм більшу універсальність для інтегрування в інтер'єр.
KLUDI ESPRIT - це змішувачі та аксесуари (смесители и аксессуары) для ванної кімнати, витримані в стилі soft edge. В лінію змішувачів ESPRIT входять душові комплекти і багатофункціональні системи, душові товари (ручна лійка, тримач для лійки, підключення для душа, верхня душова лійка і ін.), Моделі для монтажу на раковину, професійні кухонні змішувачі MY FAMILY, змішувачі для ванни і душа настінного, вбудованого і монтажу на борт ванни. Ноу-хау колекції - аератор s-pointer, що дозволяє регулювати кут напрямку струменя, і практична поличка в підставі настінного змішувача для душу / ванни.