L-INE

KLUDI L-INE - современная стильная коллекция смесителей минималистических форм, отмеченые премией PLUS X AWARD!

Отличительный знак смесителя серии L-INE - качество, дизайн и функциональность. Каждый смеситель серии имеет легко узнаваемый
профиль очертания, напоминающий латинскую букву "L".

Кухонні змішувачі KLUDI L-INE подобаються абсолютно всім, включаючи тих, хто хоче приділяти готуванні якомога менше часу, і тих, хто обожнює куховарити. Перші безумовно оцінять, наскільки швидким стає процес миття посуду зі змішувачами L-INE, а другим зацікавлять відкрилися можливості для експериментів в кулінарії. Поворотний вилив змішувачів KLUDI L-INE (220 ° - 360 °) дасть вам можливість регулювати виріб практично без обмежень, а байонетное кріплення в моделі змішувача на один отвір дозволить встановлювати його на мийку перед вікном. Саме за функціональність, а також якість і дизайн серія змішувачів KLUDI L-INE отримала нагороду PLUS X AWARD.
Ви можете придбати змішувачі з виливу двох видів: телескопічним L-подібним або класичним зігнутим. Крім того, одна з моделей має телескопічним зливом з можливістю горизонтального подовження (з 245 мм до 315 мм), з допомогою якого ви тепер можете відмити важкодоступні куточки каструлі або високого глечика з вузькою горловиною (до слова, саме витягування виливу відбувається абсолютно безшумно) . Також в асортименті лінії KLUDI L-INE є модель для монтажу на два отвори, нечасто зустрічається серед кухонних змішувачів. Рекомендуємо вам також поглянути на іншу тематичну продукцію KLUDI.