LOGO NEO

KLUDI LOGO NEO - большая коллекция современных смесителей конструкции которых разработаны с пристальным вниманием к  каждой детали. Разные варианты монтажа и огромный выбор форм смесителей с поворотными изливами для кухни с двойными мойками.

Технологічні і недорогі змішувачі KLUDI LOGO NEO стануть найкращим вибором для економічного і дбайливого господаря. Причому фактор економії складається не тільки з ціни виробу, але і його властивостей: змішувачі для раковини серії KLUDI LOGO NEO оснащені аератором Eco, що знижує витрату води на 40% води, при цьому на щільності подачі і натиску це ніяк не відбивається. Класичний подовжений і плоский важіль моделей KLUDI LOGO NEO зручний в обігу і витримує найнапруженішу навантаження (а це понад 20 тисяч відкриттів щорічно). Змішувачі LOGO NEO відмінно поєднують в собі високу якість і вигідну ціну, переконуючи своєю ергономічністю і широким асортиментом. Вони елегантні, зручні у користуванні, прості в обслуговуванні і довговічні - словом, поєднують в собі всі якості ідеального сантехнічного обладнання.
В асортимент серії LOGO NEO від великого німецького виробника KLUDI увійшли наступні моделі виробів: змішувачі для раковини (смесители для раковины), змішувачі для біде (для биде), настінні і вбудовані змішувачі для ванни (настенные и встроенные смесители для ванны и душа) і душа (монтаж вбудованих моделей вимагає установки прихованого внутрішнього механізму, що купується за окремою ціною) і змішувачі для кухні монтажу на один отвір і настінного монтажу. Рекомендуємо також поглянути на товари з душовою програми і аксесуари для ванної кімнати (аксессуары для ванной комнаты) від бренду KLUDI.