BINGO STAR

KLUDI BINGO STAR - коллекция смесителей характерными чертами которой являются лаконичность, выразительность и функциональность, сдержаность и простота геометрии форм.

 Смеситель BINGO STAR идеально подходит сбалансированным интерьерам ванных комнат где необходим минимум предметов и  максимальное расширение пространства. Несмотря на минимализм и простоту дизайна смесители имеют массу допольнительных возможностей подключения и функцинальности.

Змішувачі з боковим управлінням (смесители с боковым креплением) KLUDI BINGO STAR доведуть, що іноді «дивитися на сторону» буває дуже навіть корисно. Свобода при користуванні - один з ключових чинників при виборі змішувача (выбор смесителя), і тут моделі серії BINGO STAR поза конкуренцією: ви зможете регулювати напір і температуру води одним легким рухом - важіль змішувача має плавний хід, точно відгукується на ваші дії і управляється навіть мокрими руками. Крім того, високі функціональні характеристики має також виливши змішувача: в асортименті представлені моделі з поворотним виливом (с поворотным изливом) на 360 ° / с обмеженням повороту виливу в обидві сторони на 30 °. Висота виливу дає можливість широко використовувати його навіть при монтажі на невеликій раковині (на раковине), а точний аератор Cache M забезпечить щільну і енергійну струмінь.
У модельний ряд колекції KLUDI BINGO STAR входять різноманітні вироби, серед яких ви знайдете змішувач для раковини (смеситель на раковину), відповідний для безнапірних водонагрівачів (для безнапорных водонагревателей), кухонний змішувач (кухонный смеситель) з вбудованим клапаном для підключення побутової техніки (економія витрат води до 40%), кухонний змішувач з висувним поворотним виливом (с выдвижным изливом) (230 °) і змішувач з витяжною душовою лійкою (с вытяжной лейкой), а також багато іншого. Яке б виріб ви не вибрали, змішувач KLUDI BINGO STAR буде служити вам довго і надійно.