BOZZ

Смесители KLUDI BOZZ

Никто не сравнится с KLUDI BOZZ. Своенравная и в то же время необычная, эта серия продукции диктует самоуверенность. Её скромная форма, мягкий наклон в изливе и простой рычаг образуют превосходное единство. Кроме того, KLUDI BOZZ прекрасно интегрируется в ванные комнаты различных стилей.

Класична форма циліндра, взята за основу для форми і мінімізована до межі, стала головним атрибутом колекції змішувачів BOZZ від широко відомого європейського виробника KLUDI. Продукція марки завжди славилася якістю збірки і бездоганним дизайном, а лінія KLUDI BOZZ ще раз підтверджує, що висока репутація бренду є цілком заслуженою. Завдяки своїм прямим контурах змішувачі серії підійдуть для інтер'єру будь-якої стилістичної спрямованості: хай-тек, модерн, ар-деко, класика, мінімалізм - універсальна форма моделей KLUDI BOZZ переконливо виглядає в будь-якому оточенні. В асортимент колекції увійшли змішувачі для раковини (для монтажу на раковину і настінні), змішувач для біде і змішувач для умивальника в комплекті з гігієнічним душем, настінні і вбудовані змішувачі для ванни / душа, термостати тощо.
Крім стандартних моделей змішувачів для раковини та мийки, у яких важіль управління розташований зверху, нещодавно бренд KLUDI розширив лінійку, додавши моделі з важелем, розташованим збоку, в колекцію BOZZ, а також в серії KLUDI ZENTA, KLUDI O-CEAN, KLUDI Q-BEO , KLUDI TERCIO, KLUDI OBJEKTA, KLUDI LOGO-NEO. У чому перевага нової пропозиції? По-перше, це високий поворотний виливши (360⁰), який створює більше простору між раковиною і аератором, що дає вам певну свободу дій. По-друге, ви можете вибрати між формою виливу: пропонується L-образна або напівкругла вигнута - і та й інша вкрай зручні в зверненні, тому в цьому питанні, швидше за все, слід орієнтуватися на особистий смак.