JOOP!

Смесители Kludi JOOP!

Эта серия смесителей разработана по функциональным возможностям и продумана по стилю. Коллекция JOOP самая уникальная, её формы не похожи ни на одну серию KLUDI и она по праву смело носит статус самой стильной позиции. Ванная комната JOOP! оборудована продукцией Kludi соответствует требованиям современной архитектуры ванной комнаты. Подбор согласованных друг с другом продуктов ванной комнаты JOOP! дает большие возможности создания интерьера Вашей индивидуальной ванной JOOP!.

Колекція сантехнічного обладнання KLUDI JOOP є частиною програми JOOP! Bathroom, яка була створена в 2003 році в спільному партнерстві KLUDI з німецьким дизайнерським концерном JOOP !, яка провадить одяг і косметичні товари. Несподіване, на перший погляд співробітництво, принесло досить плідні результати: розроблена двома провідними в своїй області брендами продукція вийшла стильною, сучасною та різнобічної, а її гідності оцінили споживачі з самих різних вікових категорій. Товари KLUDI JOOP можна по праву назвати ексклюзивними, адже їх форма і функціональність перетворять ваше житло в кращу сторону, перетворивши навіть тривіальну обстановку в інтер'єр класу люкс. До того ж серія KLUDI JOOP дарує вам унікальну інновацію - аератор Ovalflow широкої округлої форми, вода з якого надходить м'якою і об'ємної струменем.

В асортименті колекції KLUDI JOOP ви знайдете такі моделі: змішувачі для раковини (смесители для раковины) з циліндровим (хром, хром / кришталь) і литим важелем, душовий гарнітур на борт ванни (душевой гарнитур на борт ванны), стійка з раковиною, душові лійки і настінні душові гарнітури, змішувачі для ванни і душа (смесители для ванны и душа) настінного і вбудованого монтажу (настенного и скрытого монтажа). Також у нас ви можете придбати аксесуари з серії JOOP, включаючи дозатор рідкого мила, стаканчик для зубних щіток тримач для туалетного паперу і полотенцедержателі, поручні для ванни і гачки для одягу / рушників.